Länkar

– Frihet och rätt

Svenska

Autentopia blogg – http://www.autentopia.se/blogg/
Fred o. Frihet – http://www.fredofrihet.blogspot.co.uk/
Ingen Stat – http://www.ingenstat.se/
Intelligensians blockering – http://blog.lege.net/
JR Crea Diem – https://esamawuta.wordpress.com/
LegeNet Holistisk detektivbyrå – http://lege.net/
Pål Bergström – http://frihet.palbergstrom.com/frihet.php
Venumnegotium – Sanningstribunaler i Sverige – https://verumnegotium.wordpress.com

Norska

Niceland – http://niceland.zz.mu/
Velkommen til Ingunn Sigurdsdatters blogg – http://www.sigurdsdatter.com/

Engelska

Dean Clifford YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCCTAcQwwOCk88ySrOZ94HuA
Got Freedom? – gotfreedom.is
Humans Are Free – http://humansarefree.com/
Lawful Rebellion – http://www.lawfulrebellion.org/
Lose The Name – http://losethename.com/
Natural Law America – http://www.naturallawamerica.com/
New Earth Project – https://newearthproject.org/
(New Earth Treaty – http://www.nation.newearthproject.org/wp-content/uploads/sites/5/2014/10/New-Earth-Treaty-Final.pdf?_ga=1.93615133.1416295309.1450116785)
Reign of Earth – http://www.reignofearth.com/
Rise Together – http://risetogether.weebly.com/blog
World Citizen – http://worldcitizen.uk.net/
World Freeman Society – http://public.worldfreemansociety.org/

– Hälsa

Svenska

Naturligt RAW – http://naturligtraw.com/
Raw Food Familjen – http://www.rawfoodfamiljen.se/
Alternativjournalen – http://www.alternativjournalen.se/
Zarahs Sida – http://www.zarahssida.se/
Fully Raw – http://www.fullyraw.com/
Regenerate Your Life Blog – http://www.regenerateyourlife.org/blog/

Engelska

Dr. Morse’s Herbal Health Club – https://www.drmorsesherbalhealthclub.com/
Natural News – http://www.naturalnews.com/

– Med Vet Enhet

Svenska

Ett Nytt Penningsystem – https://parasitstopp.wordpress.com/
Flute-Tankar – http://flutetankar.blogspot.se/
Limes – http://limes.bloggagratis.se/
White TV – http://whitetv.se/

Engelska

– Nyhetssajter

Svenska

NewsVoice – http://www.newsvoice.se/
Engelska
The Corbett Report – https://www.corbettreport.com/
Red Ice Creations – http://www.redicecreations.com/
RT – https://www.rt.com/

– Juridik

ReclaimJustice – http://www.reclaimjustice.com/
Dagens Juridik – http://www.dagensjuridik.se/